Просування сайтів в Ужгороді. Розкрутка в пошуковику Гугл (Google)

Гуща Тарас - SEO-cпеціаліст з досвідом
Тарас Гуща
Фахівець з SEO, SMM, PPC та CPA. Досвід понад 20 років.
Спікер на десятках ІТ-конференцій.
Організатор конференцій Guruconf, Dvoma, Easyconf
Написано: 30.03.23
Оновлено: 30.03.23
Переглядів: 250
Комментариев: 0

Інтернет-бизнес, тобто комерційний веб-ресурс, приноситиме прибуток тільки тоді, коли буде популярним і впізнаваним. Для цього потрібно замовити SEO-просування і оптимізацію сайту в Ужгороді. Пошукова оптимізація – це комплекс заходів для виведення проекту в топ-10 пошуку Google. Перша десятка видачі є запорукою відвідуваності ресурсу та його впізнаваності. І якщо ви ще не в топі Google, то вам обов'язково потрібно приділити цьому увагу. Замовити недороге, але ефективне просування сайту в Ужгороді ви можете у веб-студії SEO.UA. Ми більше 17 років займаємося просуванням web-проектів і робимо SEO під ключ із гарантіями, передбаченими договором.

Як працює пошукова оптимізація?

Пошукова оптимізація (SEO) – це комплекс дій, спрямованих на вихід сайту до топ-10 органічної видачі Google. Вона складається з 2 частин:

  • Внутрішня оптимізація;
  • Зовнішня оптимізація.

До внутрішньої оптимізації відноситься наповнення сайту SEO-контентом, прописування мета-тегів, налаштування адрес, карти сайту, юзабіліті. До зовнішньої оптимізації відноситься розміщення посилань на сайт на зовнішніх ресурсах (лінкбілдінг), ведення Гугл Мій Бізнес, налаштування Google Maps та взагалі робота із зовнішніми веб-майданчиками. Якщо всі роботи проведені правильно, то сайт буде поступово підвищуватися у пошуковій видачі, зростатиме трафік, що, відповідно, призведе до більшої кількості конверсій.

Які результати дає просування сайтів?

При правильній пошуковій оптимізації сайту в Ужгороді можна досягти значного збільшення відсотка конверсій. Ваш проект вийде у топ, завдяки чому ви отримуєте нових клієнтів. Запам'ятайте, SEO – це на тривалу перспективу. Тобто, зробивши один раз роботу, надалі можна лише вносити дрібні коригування. За доступною ціною ви отримуєте високі міцні позиції на тривалий час. Наші сеошники, копірайтери, веб-дизайнери – це досвідчені люди, які використовують індивідуальний підхід до кожного проекту.

Як замовити просування сайту в Ужгороді недорого та швидко?

Замовити пошукове просування сайту в Ужгороді ви можете на нашому сайті SEO.UA онлайн. Ми гарантуємо ефективне SEO та с умови для співпраці:

  • Доступні ціни;
  • При замовленні пакету SEO-оптимізації – аудит безкоштовно;
  • Знижки на наші послуги;
  • Бонуси;
  • Особистий менеджер;
  • Онлайн-кабінет зі звітами;
  • Цілодобова технічна підтримка.

Купити пакет SEO-просування сайту в Ужгороді можна за номером +38 (044) 331-52-44, через онлайн-заявку або за адресою email [email protected]. Телефонуйте, пишіть, ми працюємо без вихідних.

Середнє: 4.3 (6 голоси)