Просування сайтів у Тернополі. Розкрутка в пошуковику Гугл (Google)

Гуща Тарас - SEO-cпеціаліст з досвідом
Тарас Гуща
Фахівець з SEO, SMM, PPC та CPA. Досвід понад 20 років.
Спікер на десятках ІТ-конференцій.
Організатор конференцій Guruconf, Dvoma, Easyconf
Написано: 30.03.23
Оновлено: 30.03.23
Переглядів: 250
Комментариев: 0

Просування сайтів у Тернополі – це комплекс заходів, спрямованих на залучення трафіку на сайт та збільшення його впізнаваності. Пошукове просування сайту може включати різні маркетингові кампанії, такі як SEO-лінкбілдинг (створення зовнішніх посилань на сайт), контент-маркетинг (створення та розповсюдження контенту для залучення цільової аудиторії), соціальні мережі (просування сайту через соціальні мережі), рекламні кампанії і т.д.

Які результати дає просування сайтів?

SEO або пошукове просування сайту в Гугл (Google) потрібно будь-якому веб-ресурсу. Інакше згодом позиції веб-сайту починають просідати, і він стає менш прибутковим. Деякі сайти взагалі ніколи не потрапляють у видачу, не кажучи вже про топ-10 Google. Щоб не потрапити в таку неприємну ситуацію, і не шкодувати про витрачені на веб-ресурс гроші, радимо все ж таки зайнятися SEO. Ви будете приємно здивовані тим, як багато можна заробляти онлайн, і наскільки прибутковим може бути бізнес-сайт.

Чому вигідно замовити просування сайту в Тернополі у SEO.UA?

Компанія SEO.UA займається виключно "білим" просуванням. Тобто, популяризуємо ваш бізнес, бренд лише дозволеними методами та інструментами. Що пропонує SEO.UA:

  • SEO – пошукова оптимізація web-ресурсу. Завдяки їй, ваш сайт потрапить до топ-10 Google. У нього зросте трафік, збільшиться кількість конверсій. Крім того, перша сторінка пошукової видачі гарантує впізнаваність та лояльність аудиторії;
  • Контекстна реклама – налаштування контексту з нуля. Ми знаємо, як налаштувати платні оголошення так, щоб вони не з'їли ваш бюджет: виставляємо правильний таргетинг і оптимальну ціну кліка. Весь бюджет працює на залучення клієнтів;
  • Соціальні мережі – просування в Instagram, TikTok, Facebook, той же SMM. Соцмережі мають багатомільйонну аудиторію, тому є сенс збирати ліди та звідти. Налаштуємо таргетинг, рекламну кампанію, все зробимо з турботою про ваш бізнес.

У нас ви можете замовити ці послуги окремо та разом. Але практика показує, що просунути сайт та бізнес у Тернополі швидко можна лише використовуючи інструменти інтернет-маркетингу комплексно, та вміло їх комбінуючи. У нас є величезний досвід у просуванні проектів будь-якої тематики, і ми зробимо все, щоб ваш web-сайт з'явився на першій сторінці Google якнайшвидше.

Як замовити просування сайту у Тернополі?

Якщо Вам необхідне просування сайту у Тернополі, Ви можете замовити цю послугу на нашому сайті SEO.UA. Ми просуваємо сайти в усіх не заборонених тематик у Тернополі та інших містах України. Для замовлення послуги достатньо просто залишити заявку на нашому сайті або телефонуйте за номером +38 (044) 331-52-44. Менеджер допоможе вам з усіма моментами щодо просування сайту. Зверніть увагу – у нас регулярно діють акції, знижки на просування сайтів та інші популярні маркетингові послуги в інтернеті.

Середнє: 5 (4 голоси)