Просування сайтів у Львові: розкрутка в Гугл (Google), пошукова оптимізація

Гуща Тарас - SEO-cпеціаліст з досвідом
Тарас Гуща
Фахівець з SEO, SMM, PPC та CPA. Досвід понад 20 років.
Спікер на десятках ІТ-конференцій.
Організатор конференцій Guruconf, Dvoma, Easyconf
Написано: 20.07.22
Оновлено: 27.04.23
Переглядів: 250
Комментариев: 0

Напевно, всі вже зрозуміли: бізнес треба робити через iнтернет також. Навіть якщо у вас максимально оффлайнова ніша, вам все ж таки потрібно просування власного сайту. Навіть якщо ви продаєте каву з собою. Все одно: люди гуглять все підряд, без смартфону і кроку не зроблять. Не знаємо, добре це чи погано, але впевнені, що ви, як підприємець, можете і повинні цим користуватися. Ми, SEO-компанія, що надаж послуги з просування сайтів у Львові, Україні та по всьому світові. Тобто ми є для того, щоб зробити вас успішнішим. А успіх вимірюється прибутком. Хочете прибуток - станьте топ 1 у пошуковій системі Google. Як це зробити? Зараз розповімо.

Що потрібно аби розкрутка сайту у Львові приносила більше грошей?

Поліпшити продажі та наростити клієнтську базу допоможе пошукове просування в Google. А саме наявність вашого бренду на першій сторінці пошукової системи. Компанія SEO.UA 20+ років на благо клієнтів моніторить критерії видачі сайтів у топі, тому ми знаємо, які дії потрібні. Крок за кроком.

Інструменти просування сайтів у вашому розпорядженні:

 • Пошукове просування сайту у Львові – зовнішня та внутрішня пошукова оптимізація сайтів під Гугл для органічної видачі за запитами;
 • Контекстна реклама – реклама Google Ads, яка дає швидкий результат. Маєте бюджет на контекст – маєте продажі;
 • Розкрутка сайту в соціальних мережах (SMM) – рекламні кампанії у Facebook, TikTok, Instagram тощо. У соцмережах сидять мільйони людей, де ще знайти такі рекламні майданчики?
 • Таргетована реклама - налаштування реклами у тих самих Фейсбук, ТікТок, Інстаграм, Гуглі для того, щоб її бачив лише зацікавлений користувач. Витрачайте кошти на рекламу грамотно!

Ви можете вибрати один інструмент із запропонованих, або всі послуги разом узяті – тоді ви приречені на успіх. Ми, команда SEO.UA, пропишемо стратегію, щоб жодна ваша копійка не пішла даремно – все на рекламу, все на користь. Будь-якої миті можна перебудуватися, направити бюджет – кудись більше, кудись менше.

Що входить в пошукову оптимізацію сайтів під Гугл (Google)?

Пошукова оптимізація сайту під пошуковик Гугл - це цілий комплекс робіт. Він забезпечує просування сайту на перші позиції в пошуковій системі. Без певних рішень досягти топ 10 в Google неможливо. Через це слід приділити увагу першочергово наступному при розкрутці сайтів у Львові і не тільки:

 • Оптимізація коду та файлів сайту;
 • Налаштування основного дзеркала для просування;
 • Вдосконалення robots.txt та .htaccess;
 • Перевірка релевантності текстів;
 • Оптимізація параметрів PageSpeed, LCP, CLS;
 • Модернізація структури веб сайту;
 • Перевірка мобільнох адаптації сайту;
 • Перевірка наявности SSL та захищенності CMS;
 • Прописування ключовиків, мета тегів та заголовків H1-H6;
 • Робота з алертам Google Search Console;
 • Моніторинг помилок, позицій та трафіку.

Окремо треба звернути увагу на конверсії вебсайту (CR), клікабельність в органічній видачі (CTR), налаштування Google Analytics, лінкбілдінг, соціальні та поведінкові фактори web сайта. Успіх приходить до наполегливих та тих, хто якісно і постійно займається просуванням сайтів в інтернеті.

Як замовити SEO просування сайтів у Львові?

Якщо ви читаєте це, значить, до SEO-просування сайту рукою подати. Подивіться вище. Там телефон +38 (044) 331-52-44, дзвонити можна будь-коли. Ви не шанувальник телефонних розмов? Пишіть на [email protected], відповімо електронною поштою в максимально короткий термін.

Бажаєте безкоштовний аудит сайту – замовте просування, будь-який пакет, зробимо SEO-аудит швидко та грамотно. За тривалої співпраці обіцяємо (і виконуємо) додаткові безкоштовні послуги. Наприклад, просування 10-20 запитів понад домовленісті, налаштування контексту - співпрацюватимемо, домовлятимемося! Крім того, багато залежить від кількості проектів та послуг, які замовляє клієнт. Якщо ви просуваєте відразу кілька сайтів або крутите контекст у Львові із солідним бюджетом – бонуси від SEO.UA не змусять себе довго чекати. Робимо професійне просування сайтів в Україні, Європі, США та по всьому світові, а не лише у Львові. Будемо раді поспілкуватися з вами та довго, плідно та взаємовигідно співпрацювати.

Середнє: 4.4 (25 голоси)