Просування сайтів у Луцьку. Розкрутка в пошуковику Гугл (Google)

Гуща Тарас - SEO-cпеціаліст з досвідом
Тарас Гуща
Фахівець з SEO, SMM, PPC та CPA. Досвід понад 20 років.
Спікер на десятках ІТ-конференцій.
Організатор конференцій Guruconf, Dvoma, Easyconf
Написано: 28.03.23
Оновлено: 28.03.23
Переглядів: 250
Комментариев: 0

Пошукове просування бізнес-сайтів у Луцьку – це один із найбільш дієвих способів збільшення конверсії та популяризації бренду. Якщо ви хочете заробляти більше, мати обширну базу клієнтів, то вам потрібно займатися власним веб-ресурсом – адже частка онлайн-продажів росте із року в рік, і все більше користувачів купують саме в інтернеті.

Як працює пошукова оптимізація?

Пошукова оптимізація (SEO) – це комплекс дій направлених на вихід сайту до топ-10 органічної видачі Google. Вона складається з 2 частин:

 1. Внутрішня оптимізація;
 2. Зовнішня оптимізація.

До внутрішньої оптимізації відноситься наповнення сайту SEO-контентом, прописування мета-тегів, налаштування адрес, мапи сайту, юзабіліті. До зовнішньої оптимізації відноситься розміщення посилань на сайт на зовнішніх ресурсах (лінкбілдінг), ведення Гугл Мій Бізнес, налаштування Google Maps та взагалі робота з зовнішніми веб-майданчиками. Якщо всі роботи проведені правильно, то сайт буде поступово підвищуватися в пошуковій видачі, зростатиме трафік, що, відповідно, призведе до більшої кількості конверсій.

Що можна зробити самостійно для просування сайту у Луцьку?

Ось кілька порад, які допоможуть вашому веб-ресурсу стати більш привабливим для пошукових систем та користувачів:

 • Створіть цільові сторінки для товарів/послуг, де користувач відразу зможе зробити замовлення;
 • Оптимізуйте зображення, відео – це дозволить отримати більшу швидкість завантаження сторінок;
 • Перевірте сайт на наявність непрацюючих адрес, налаштуйте сторінку 404;
 • Створіть SEO-оптимізований контент на основі ключових слів вашої тематики. Ключові слова ви можете підібрати, скориставшись сервісом Serpstat;
 • Адаптуйте сайт для мобільних пристроїв, перевірте, чи коректно він відображається в різних браузерах. Якщо є проблема – усуньте її якнайшвидше, адже це впливає на поведінкові фактори;
 • Створіть блог з корисною інформацією, яка може знадобитися вашій цільовій аудіторії. Якщо є можливість – зверніться до експерта в вашій ніші, та публікуйте час від часу матеріалі з посиланням на нього. Це збільшить траст до вашого сайту зі сторони пошукових роботів;
 • Додайте свою компанію в Гугл Мапи, створіть акаунти на маркетплейсах;
 • Обов’язкове ведення соціальних мереж – це чудовий спосіб отримання лідів;
 • Не зайвим буде створення власного Ютуб-каналу, де ви зможете розміщати огляди ваших товарів/послуг, відгуки, анонси, а саме головне – заклики перейти на ваш сайт.

Як замовити просування сайту у Луцьку?

Якщо вам необхідне SEO з нуля під ключ, то ви можете замовити цю послугу у нас на сайті онлайн. Ми просуваємо сайти усіх незаборонених тематик в Луцьку та інших містах України. Залиште заявку прямо зараз, і наш менеджер з вами зв’яжеться. Зверніть увагу – у нас регулярно діють акції, знижки на просування в Google та інші популярні маркетингові послуги в інтернеті.

Середнє: 5 (3 голоси)