SEO.UA: замовити просування сайтів у Харкові, розкрутка сайту в Google

Гуща Тарас - SEO-cпеціаліст з досвідом
Тарас Гуща
Фахівець з SEO, SMM, PPC та CPA. Досвід понад 20 років.
Спікер на десятках ІТ-конференцій.
Організатор конференцій Guruconf, Dvoma, Easyconf
Написано: 17.07.22
Оновлено: 17.07.22
Переглядів: 250
Комментариев: 0

Інтернет вже як 20 років один із головних каналів залучення клієнтів: якщо вас немає в інтернеті – значить, вас немає взагалі. Бізнес розвивається і приносить прибуток лише тоді, коли про нього знають. Не важливо, що ви продаєте - велосипеди, піцу, аудиторські послуги чи автомобілі. Просування сайтів необхідне для будь-якого бізнесу – знаходитесь ви у Харкові чи будь-якому іншому місті України. А якщо ви цього не зробите, то ваш конкурент вже давно займається оптимізацією сайтів, потрапляючи в топ пошукових систем і отримуючи більший прибуток.

До чого це ми? SEO.UA пропонує послуги комплексного просування сайтів у Харкові - у пошуковій системі Google та соціальних мережах. Це пряма дорога у топ-10 видачі. Це означає, що вашим клієнтам буде простіше знайти вас в інтернеті. Ми розглядаємо кожен проект індивідуально, заглиблюємося у бізнес-процеси.

Ви зможете замовити просування у Харкові вже сьогодні – дзвоніть – виведемо ваш бізнес на першу сторінку Google!

Просування сайтів у Харкові від SEO.UA

Бізнес може приносити набагато більше грошей і масштабуватись швидше. Для цього потрібно зайнятися просуванням у мережі. Ваш стабільний дохід та його зростання – це наша мотивація, запорука довгострокової та взаємовигідної співпраці. Займаємося пошуковою розкруткою сайтів в Харкові та інших містах України. Актуальний перелік послуг для вас виглядає так:

 • Пошукова оптимізація (зовнішня, внутрішня) веб-ресурсу;
 • Підтримка веб-ресурсу;
 • Таргетингова реклама;
 • Контекстна реклама (Google Ads);
 • SMM (просування Інстаграм, Фейсбук, Тікток);
 • SERM (управління репутацією бренду, компанії, особистості).

Чому SEO.UA?

 • "Біле" SEO;
 • Досвід роботи – понад 15 років;
 • Повна та прозора звітність;
 • Понад 500 успішних кейсів;
 • Працюємо за договором, гнучкі умови;
 • Гарантія результату;
 • Безкоштовний експрес-аудит;
 • Просування у Харкові та Україні;
 • Персональний менеджер, який особисто займається вашим проектом.

Ви зацікавлені в результаті тут і зараз? Відмінно, ми теж зацікавлені у тому, щоб ви заробляли, і навіть знаємо, як досягти цього максимально швидко. Тому пропонуємо пошукове просування сайту на найвигідніших умовах. Це робота з удосконалення сайту - підвищення юзабіліті та швидкості роботи ресурсу, покращення поведінкових факторів, наповнення якісним контентом та інше. А також: згадування ресурсу на інших сайтах, підвищення його впізнаваності, лінкбілдинг. Така робота вимагає часу, а також необхідно, щоб пошукові системи помітили оптимізований ресурс. Результат, зауважте, зберігається надовго.

Для тих, хто націлений на більш швидкий результат, ми налаштуємо контекстну рекламу. Це реклама пошукових систем з оплатою за кожен клік із пошуку: платиш - отримуєш переходи на сайт. Ви оплачуєте лише переходи зацікавлених осіб за потрібними лише вашому бізнесу ключовими фразами, які можуть призвести до замовлень та продажу. Контекст потрібно для початку грамотно налаштувати, щоб реклама була більш ефективною, клік був дешевшим, дзвінків і продажів більше, а також спланувати правильно розподіл витрат рекламного бюджету з географії та часу. А це вже робота для фахівців: одного курсу по контексту або відео на YouTube явно недостатньо, щоб правильно все налаштувати.

Якщо ви хочете орієнтувати рекламу на певну аудиторію - замовляйте таргетинг реклами у нас. Ваш клієнт - це, наприклад, чоловік старше 25 років, який живе у Харкові та цікавиться спортом? Без проблем налаштуємо рекламу таким чином, щоб тільки такі користувачі її бачили. Тобто це дозволить отримати ширше охоплення цільової аудиторії, дасть більше лідів, продажів, дозволить розвинути «розігріту» цільову аудиторію.

SMM – інструмент, який дозволить більше заробити, використовуючи соцмережі. Facebook, Instagram, TikTok - майданчики з мільйонами щоденних відвідувань, тому якщо ви бачите в цьому ще один канал трафіку - ми налаштуємо і запустимо рекламну кампанію в соцмережах. Ми налаштуємо правильне таргетування, щоб оптимізувати ваш рекламний бюджет і раціонально його витрачати, щоб ви та ваш бізнес розвивалися швидше.

SERM - робота, перш за все, з хорошими відгуками та позитивом, а потім вже тільки з нівелюванням негативу в мережі, витіснення небажаних згадок про бренд, заповнення інтернету позитивними відгуками, робота над покращенням репутації. Будемо моніторити інтернет-простір, складати план роботи, усувати негатив і робити все, щоб позитиву стало набагато більше.

Як замовити розкрутку сайтів у Харкові

Ми завжди доступні - 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Цікавить сео-просування в Харкові, СММ, таргетинг чи контекст? Телефонуйте +38 (044) 331-52-44, пишіть на [email protected], або залишайте онлайн заявку на нашому сайті, і наш менеджер зв'яжеться з вами. При замовленні тарифного пакету - безкоштовний експрес-аудит сайту. Для постійних клієнтів діють знижки та різні бонуси. Пора отримувати більше трафіку, лідів та прибутку - настав час замовити просування сайту в SEO.UA!

Середнє: 4.3 (6 голоси)