Просування та розкрутка сайтів у Дніпрі. Комплексний підхід від SEO.UA

Гуща Тарас - SEO-cпеціаліст з досвідом
Тарас Гуща
Фахівець з SEO, SMM, PPC та CPA. Досвід понад 20 років.
Спікер на десятках ІТ-конференцій.
Організатор конференцій Guruconf, Dvoma, Easyconf
Написано: 20.07.22
Оновлено: 20.07.22
Переглядів: 250
Комментариев: 0

Вести бізнес у Дніпрі, не рекламуючи його, це все одно, що намагатися вичерпати океан відром: час витрачено, а результату нуль. Скажемо одразу: треба йти в інтернет, там вирує життя, там люди охоче розлучаються із грошима. Але, як відомо, більшість людей переглядають тільки першу сторінку Google, мало хто – другу, а далі і зовсім ніхто не гортає. Що з цього випливає? Потрібно бути на першій сторінці Google. Цього можна досягти. Як? Зробивши SEO або налаштувавши контекстну рекламу. І те, й інше ви можете замовити у SEO.UA – однієї з найдосвідченіших фірм в Україні з пошукового просування сайтів.

Чим відрізняється SEO від контексту

Ви, як розумний бізнесмен, маєте розуміти різницю між цими поняттями. Та ви й так знаєте, що SEO – це для ОРГАНІЧНОЇ видачі, а контекст – це ПЛАТНА РЕКЛАМА. Контекст дає миттєвий результат, SEO працює на тривалу перспективу. Хоча дивлячись що такою вважати: при грамотній оптимізації, яка у нас виходить на відмінно останні 16 років, сайт злітає в топ протягом 3-4 місяців. Порахуйте витрати на оптимізацію, потім порахуйте прибуток, який принесуть перші місця в Google, і ви зрозумієте, що замовляти SEO потрібно вже зараз. Про всяк випадок – дзвоніть +38 (044) 331-52-44, відразу зорієнтуємо за термінами та ціною.

Деякі люди ці поняття плутають, але ще раз повторимо: ми робимо і пошукову оптимізацію в Дніпрі, і налаштовуємо контекстну рекламу.

SEO.UA для бізнесу у Дніпрі: 5 очевидних переваг

Маючи у своєму активі понад 500 вдалих кейсів, відразу можемо назвати п'ять переваг, які дає SEO-просування вашого сайту в Дніпрі:

 1. Збільшення продажів і прибутку – очевидне та найприємніше;
 2. Впізнаваність бренду – перша сторінка видачі робить свою справу;
 3. Можливість масштабувати бізнес, більше продажів – більший бізнес;
 4. Перемога в конкуренції – ви головний у своєму сегменті;
 5. Якісний контроль рекламного бюджету – ви бачите себе в топі, отже, ви правильно вкладаєте гроші та не маєте збитків.

Звичайно, головна мета – збільшення продажів. Є гроші, є й куди зростати. Чи не заради цього ви все й почали? Тоді інтегруйтесь у сучасні методи реклами, як роблять конкуренти – можливо, ми їх уже просуваємо.

Трохи важливої ​​для вас інформації про роботу SEO.UA

Отже, прогнозуємо такі питання:

 • Дорого бути в топі Гугла? - Ні, якщо врахувати недоотриманий прибуток.
 • У мене бізнес у Дніпрі, аналогів якому немає у всьому світі. Чи зможете ви мене розкрутити? - Звичайно, це навіть швидше, ніж у ніші з високою конкурентністю.
 • Хочу у TikTok рекламу. Це можливо? - Інстаграм, Фейсбук, Тікток, все це знаємо, любимо, практикуємо. Налаштуємо рекламу, запустимо її, сплануємо бюджет, налаштуємо націлення, щоб відсіяти випадкових користувачів, приведемо лише "ваших".
 • Кум сказав, що сам сеошить свій сайт. Я теж можу? - Можете, але є ризик – потрапити у бан. SEO – це теж наука, і цим мають займатися фахівці, а не доморощені маркетологи. Комплексний підхід, аналітика, аудит, відстеження алгоритмів видачі Google – впевнені, що у вас є час на вивчення цього?
 • Які гарантії? - Наші гарантії, обов'язки, відповідальність прописуються в договорі, у нас “білі” методи SEO, ваш сайт не потрапить під фільтри пошуку. Гарантуємо виконання взятих на себе зобов'язань у чітко зазначені терміни.
 • Чи є якісь бонуси, акції? - Так, при замовленні пакету просування робимо безкоштовний аудит. Якщо від вас кілька проектів на SEO, контекст чи SMM – зробимо знижку. Що довше ви з нами, то більше у нас для вас приємних сюрпризів.
Середнє: 3.2 (6 голоси)