Акційні пропозиції

12 000 ₴

15 000 ₴

SEO - просування

SEO - комплексне пошукове просування вашого сайту в Google, яке дозволить надовго закріпитися в топ видачі.

Замовити

6 000 ₴

8 000 ₴

Контекстна реклама

Контекстна реклама Google - ефективний спосіб збільшити продажі та отримати прибуток швидко, без розкрутки сайту.

Замовити

29 000 ₴

37 000 ₴

Створення сайту

Робимо сайти з нуля під ключ будь-якої складності. Лендинги, сайти-візитки, інтернет-магазини, корпоративні сайти - втілюємо будь-які ідеї.

Замовити

SEO-просування сайтів

Хочете, щоб ваш веб-ресурс вийшов у топ-10 пошукової видачі? Потрібно ще більше органічного трафіку? Тоді вам необхідне SEO – пошукова оптимізація сайту, яка сприяє збільшенню відвідуваності сайта, росту позицій та покращенню відсотка конверсій.

Що ми пропонуємо у пакеті SEO “Альфа”:

  • Технічний аудит;
  • Постійні та тимчасові посилання;
  • Рекомендації по контенту;
  • Моніторинг позицій;
  • Юзабіліті;
  • Оптимізація коду;
  • Технічна підтримка.

Також у нас є інші тарифні пропозиції для вашого бізнесу, з якими ви можете ознайомитись в розділі з цінами на цьому сайті.

Контекстна реклама та таргетинг

Контекстна реклама – це найшвидший спосіб отримати ліди практично для будь-якого бізнесу. Ми займаємось налаштуванням контексту, запуском рекламних кампаній та контролюємо бюджет, що дозволить вам ефективно витрачати кожну гривню, вкладену в Google Ads. Залучайте нових клієнтів разом з контекстною рекламою – це найдієвіший і найсучасніший інструмент інтернет-маркетингу!

Таргетинг – незамінна послуга для тих, хто хоче просувати свій бренд в соціальних мережах. Для того, щоб ваша реклама знаходила цільову аудиторію, вам потрібно налаштувати таргетинг. Без нього немає сенсу навіть починати, і ми зробимо все необхідне за вас – з нуля під ключ. Залиште заявку на цьому сайті, після чого наш менеджер якнайшвидше з вами зв’яжеться.

Створення сайтів

Ми займаємось створенням сайтів будь-якого типу – інтернет-магазини, лендінги (з блогом та без), сайти-візитки, корпоративні сайти та багато іншого. Ви заповнюєте бриф, після чого узгоджуються технічні питання, побажання та бачення замовника, і ми приступаємо до роботи. До речі, при замовленні сайту у нашої веб-студії ви також отримуєте знижки на його просування та інші маркетингові послуги. Цікавить дана пропозиція? Телефонуйте, пишіть, ми завжди на зв’язку!

Залишити заявку

Телефон
+38 (093) 385-48-28
+38 (044) 331-52-44
+38 (050) 550-50-88
Пошта
[email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Digital - Агенція

Наші спільноти:

© SEO.UA, 2023